logo ostrovice

http://www.ostravice-golf.cz

V Ostravici najdete unikátní sportovně-rekreační destinaci v srdci krásného horského údolí. Golf & Ski Resort Ostravice je komfortní holiday resort, který se nachází mezi dominantní vrcholy Beskyd. Tento dobře zavedený a oblíbený resort nabízí širokou škálu prvotřídních služeb. K dispozi Vám je:

• čtenáři časopisu Golf Digest několikrát oceněné 18-ti jamkové golfové hřiště
• Green Inn Hotel**** disponující 30i dvoulůžkovými pokoji
• driving range s krytými kójemi a cvičné plochy pro krátkou hru
• golfovou klubovnu s komfortním wellness, restaurací, bary
• tři konferenční místnosti
• šatny, sprchy a plně vybavené kancelářské prostory
• golfová akademie pod vedením španělského profesionála Joaquina Millana Navarra

Díky letité spolupráci se sousedním golfovým resortem v Čeladné si můžete svůj pobyt u nás rozšířit o další dvě velmi atraktivní golfová hřiště. Czech Golf Paradise představuje se třemi mistrovskými 18 jamkovými hřišti, dvěma 4* hotely, několika restauracemi a dvěma golfovými akademiemi největší golfovou destinaci ve střední a východní Evropě.

O HŘIŠTI
Hřiště je situováno mezi dvěma nejvyššími horami Beskyd, Lysou horou a Smrkem, na úpatí hory Žár v obci Ostravice. Jedná se o mistrovské golfové hřiště, par 72 typu parkland. Hned první jamky navodí dojem velmi otevřeného hřiště, ale nenechte se mýlit… Designér a konstruktér hřiště je Chris Johnson, který má na svém kontě řadu hřišť v Evropě a Africe. Snahou investora a celého mezinárodního týmu, který se na stavbě podílel, bylo postavit hřiště, které snese srovnání s moderními mistrovskými hříšti ve vyspělé golfové Evropě. Tomu odpovídá výběr lokality, tvarování hříště, kompletní závlaha hracích ploch, přísně testovaný a kontrolovaný stavební materiál, velké greeny, 3 ha vodních ploch, pět rozlehlých odpališť na každé jamce, speciální osiva atd.
Podařilo se vystavět velmi rozmanité hřiště v překrásně přírodě, které si užijí golfisté všech hendikepů. Hřiště osloví i začínající hráče, avšak především otestuje schopnosti ambiciózních golfistů. Prvních pět jamek je velmi otevřených a hned tři z nich se hrají kolem vody, která je často strategicky umístěna a otestuje i psychické kvality golfistů. V dalších jamkách se tvář hřiště poměrně dost mění, hřiště se více uzavírá a poukazuje na nádherná zákoutí listnatých lesů, která Vám nabudí romantickou náladu a dají požitek nejen ze hry, ale i z krás okolní krajiny. Doufáme, že na jamce 18 budete spokojeni nejen se svým skóre, ale také s panoramatickými pohledy na protější Lysou horu, masiv Smrku a údolí řeky Ostravice.


Facebook

Resorty

Partneři

Kontakt

mini logo golf2

Martin Kuk
V. Talicha 332
277 42 Obříství
mobil: 605 954 910

email: