Golf Beřovice

www.gcbr.cz

Mistrovské 18ti jamkové golfové hřiště linksového typu bylo stavěno ve dvou etapách na základě projektu rakouského projektanta H.G. Erhardta. Koncept je velmi náročný na profilování, ale jeho výsledkem jsou golfové jamky s vlastní intimitou, hráči mají při hře pocit, že jsou na hřišti sami.
Každých devět jamek je umístěno na obrácené straně údolí a svírají tak část Bakovského potoka, a zároveň poskytují výjimečné pohledy na horu Říp a České středohoří. Každá jamka je vybavena pěti odpališti, což zaručuje

herní zážitek jak začátečníkům, tak i špičkovým sportovním hráčům.
O vysoké kvalitě hřiště svědčí fakt, že kromě běžného výkonnostního golfu je využíváno pro oficiální výkonnostní soutěže České golfové federace a turnaje zařazené do Czech Pro-am Teaching Tour, tedy série určené pro profesionální učitele golfu a amatérské hráče s dobrou výkonností.
Kromě 18ti jamkového hřiště u nás najdete také jedno z nejhezčích akademických hřišť v ČR. Hřiště je zajímavé v tom, že jamky jsou zajímavě tvarovány, a kromě kvalitních greenů se zde potkáte se všemi druhy překážek včetně vodní plochy a biozón. Vzhledem k tomu, že akademické hřiště je veřejné, tak si zde můžou zahrát i ti, kteří ještě nemají golfové osvědčení.

Facebook

Resorty

Partneři

Kontakt

mini logo golf2

Martin Kuk
V. Talicha 332
277 42 Obříství
mobil: 605 954 910

email: