logo Regulus red inverz

www.regulus.cz

Společnost REGULUS spol. s r.o. je tradiční ryze česká společnost, která navrhuje a dodává kompletní řešení pro vytápění a přípravu teplé vody s využitím obnovitelných zdrojů. Pro rodinné domy i komerční objekty dodává tepelná čerpadla, solární kolektory a systémy větrání s rekuperací tepla. Společnost byla založena v roce 1992 a v současné době má vlastní výrobní závody v Čechách a na Slovensku a dceřiné společnosti v Polsku, Rumunsku, Chorvatsku a nově i v Německu. Mezi vlastní výrobky společnosti patří akumulační nádrže a ventily pro ochranu a regulaci kotlů na tuhá paliva.

REGULUS - ÚSPORNÉ ŘEŠENÍ PRO VAŠE TOPENÍ


GG v2

www.golfgear.cz
Provozovatelem internetového obchodu GolfGear.CZ je společnost GCZ, s.r.o. působící na českém trhu již od roku 2004. Hlavními aktivitami společnosti jsou dodávky golfových holí na míru, vč. dalšího golfového vybavení, dodávky komponent golfových holí včetně nástrojů pro clubmaking, jak pro individuální zákazníky, tak i golfové dílny.
Společnost GCZ zároveň několik let provozuje nejmodernější a nejvybavenější fittingové centrum v České Republice v GC Čechie v Praze 8. Zkušení profesionálové s mnohaletou praxí v oboru zde za použití nejmodernějších metod a technologií dokáží vybrat to nejvhodnější vybavení podle individuálních potřeb každého hráče.


logo barth

www.barthmedia.cz
Marketingová a reklamní agentura s certifikací 9001:2008, která nabízí komplexní reklamní služby. Ve vlastnictví společnosti je velké množství vlastních reklamních nosičů. V portfoliu společnosti je nabídka venkovní reklamy (billborady, city-light vitríny, reklama na vozidlech MHD atd.), výroba firemních tiskovin, reklamního textilu, POS materiálů, eventy, sportovní marketing, rozhlasová reklama, direct mailing, grafické studio, online marketing, tvorba corporate identity, merkantilie a mnohé další služby.


 

 logo Amex

 

Společnost AMEX SPORT s.r.o. přináší na trh novou řadu prémiové a funkční kosmetiky PLAY GOLF.
Kosmetika PLAY GOLF byla vyvíjena ve spolupráci se specializovanými laboratořemi, které disponují dlouholetými zkušenostmi při výrobě dermatologických a kosmetických produktů, určených pro nejnáročnější klientelu. Suroviny pečlivě vybíráme a vozíme z celého světa. Zakládáme si na tom, že proces výroby splňuje nejvyšší standardy. Svým ojedinělým složením, vysokou kvalitou a specifickým využitím je prémiová a funkční kosmetika PLAY GOLF preferována profesionálními hráči a příznivci golfu po celém světě.

Vítejte ve světě kombinujícím péči, krásu a veškerá očekávání na greenu.


logo hostesky small

www.hostesky.cz

Společnost hostesky.cz s.r.o. působí na českém trhu již od roku 2001 jako vedoucí společnost v oblasti poskytování služeb profesionálních hostesek a hostesů na veškeré kulturní, obchodní, společenské a vzdělávací akce.

Naše hostesky zajišťujeme v sezóně na 100 akcí měsíčně, přičemž množství zajištěného personálu se pohybuje od 1 hostesky až po 500 na jeden projekt. Služeb našich hostesek můžete využít ve všech regionech České a Slovenské republiky.

Jsme členy Česko-německé obchodní a průmyslové komory (ČNOPK), Eventové a marketingové asociace ČR (EMACR) a Prague Convention Bureau (PCB), partnery ankety TOP ženy Česka a hudebního festivalu Dvořákova Praha. V roce 2015 a 2016 jsme získali ocenění za 1. místo v kategorii dodavatel roku mezi personálními agenturami v rámci soutěže Czech Event Awords.


 logo svijany

www.pivovarsvijany.cz

Pivovar ve Svijanech byl založen v roce 1564 a je tak jedním z nejstarších českých pivovarů vůbec. Jeho novodobá historie se datuje od poslední změny vlastnického uspořádání v roce 1998, od níž pivovar zněkolikanásobil výstav a stal se jednou z nejoblíbenějších značek tradičního českého piva. Pivovar si zakládá na tradičním výrobním postupu - tzv. dvourmutovém způsobu vaření, kvašení v otevřených kádích a dlouhodobém zrání piva v ležáckých sklepích. Pro výrobu bohatého sortimentu dvanácti nepasterizovaných piv používá většinou humnový slad z malých českých a moravských nezávislých sladoven, vodu z vlastních studní a žatecký poloraný červeňák z vlastních chmelnic.


 Freko color 1

www.freko.cz


FREKO a.s. poskytuje komplexní služby spojené s údržbou povrchů a široké spektrum prací v komunální sféře. Hlavní díl činnosti představuje frézování vozovek a oprava a údržba letišťních i jiných dopravních ploch, dále se věnujeme zimní a letní údržbě komunikací, revitalizaci a údržbě zeleně a nabízíme široký rejstřík prací souvisejících s nakládáním s odpady.


basilur.logo

www.caje-mixtee.cz

Na vrcholcích cejlonských hor sklízíme nejkvalitnější lístky čaje, abychom vám mohli nabídnout BASILUR - synonymum čistého cejlonského čaje.

Podrážděte své chuťové pohárky a užijte si chuť čajů BASILUR, vyráběné z těch nejkvalitnějších ingrediencí.

BASILUR TEA EXPORT LTD je firma, která vznikla za účelem vytvořit z čaje něco jedinečného a exkluzivního, co se nedá jen tak napodobit. Doménou čajů Basilur je spojení prémiové kvality a nevšedního designu. Vzhledem k tomu, že čaj je zpracován a balen ve stejné zemi, kde se pěstuje, je zaručena i jeho čerstvost. Společnost Basilur klade vysoký důraz na kvalitu – od trhání, přes třídění až po balení, vše je pečlivě sledováno, a určuje standard pro výrobu těch nejkvalitnějších čajů.


 rytiri kladno

http://www.rytirikladno.cz/cz

Rytíři Kladno je český klub ledního hokeje, který sídlí v Kladně ve Středočeském kraji. Založen byl v roce 1924 pod názvem HOSK Kladno. Svůj současný název nese od roku 2011. Od sezóny 2014/15 působí v 1. lize, druhé české nejvyšší soutěži ledního hokeje. Klubové barvy jsou modrá a bílá. Zlatou éru zažil v sedmdesátých letech, kdy získal pět titulů. V sezóně 1976/1977 navíc vyhrál Pohár mistrů evropských zemí. Zahrál si také proti několika týmům NHL a porazil Chicago Blackhawks a Toronto Maple Leafs.


 logo winberg

http://www.winberg.cz

WINBERG - tradiční vinařství z mikulova

Mikulov patří k tradičním vinařským centrům Jižní Moravy. V současné době obhospodařujeme viniční tratě Pod Svatým kopečkem, v rozloze 112 ha. Rozpínají se na úpatí přírodní rezervace Svatý kopeček pod mikulovskou dominantou – bílými vápencovými skalami a Kalvárií, zakončenou poutním kostelem svatého Šebestiána.

Zeměpisná poloha a klima vápencových svahů Pálavy, které byly budovány především druhohorními vápenci, na mnoha místech překrytými vápnitými sprašemi z poslední doby ledové, ovlivňují nezaměnitelný charakter místních vín. Jsou charakterizována jako lahodná, svěží s minerální chutí.

Facebook

Resorty

Partneři

Kontakt

mini logo golf2

Martin Kuk
V. Talicha 332
277 42 Obříství
mobil: 605 954 910

email: