Golf Event Tour & Partneři 2018

 

V rámci prvního ročníku Golf Event Tour & Partneři 2018 tímto děkujeme všem partnerům v rámci tour. Jmenovitě: Pivovaru Svijany, společnostem Freko, Basilur, Caravan Centrum Hykro, GolfGear, HosteskyCZ, PlayGolf, BarthMedia. Ještě jednou velké díky. 

A v neposlední řadě děkujeme za výrobu nádherného poháru pro celkového vítěze tour společnosti BlažekGlass.

 

O tour:

Jedná se o sérii otevřených golfových turnajů v rámci jedné tour, která bude mít celkem 11 turnajů na partnerských golfových hřištích v ČR.


Způsob hry:


Tour se bude hrát na 2 kategorie 0-25 ; 25,1 - 54 systémem Stableford, vložené soutěže Nearest to pin (společná), Longest drive (zvlášť muži a ženy), v každém turnaji ceny za umístění a za vložené soutěže. Tour se hraje na celkového vítěze, který obdrží pohár a další věcné ceny od partnerů tour, celkový vítěz v každé kategorie se stává ten, který obdržel nejvíce stableford bodů v dané kategorii. Tour se hraje podle pravidel golfu, soutěžního řádu ČGF a místních pravidel partnerských hřišť. Celkovým vítězem ve své kategorie se stává ten hráč, který měl minimální účast na 5 turnajích v rámci tour, pokud tuto podmínku nebude splňovat žádný z hráčů, tak celkový vítěz v dané kategorie vyhlášen nebude. Vyhlašují se první tři místa v rámci daného turnaje, ale i celého hodnocení tour. Bodově jsou hodnoceny všichni hráči. Dále pak vítězové vložených soutěží. Poslední tři turnaje se počet získaných stablefordových bodů zdvojnásobí do celkového počtu hodnocení. Při rovnosti bodů bude rozhodovat počet odehraných turnajů v rámci tour, umístění v jednotlivých turnajích.


Pořadí v turnaji:


Přihlášení hráči hrají po celou dobu tour s HCP, který byl uveden při prvním turnaji v tour, i když během tour dojde ke zlepšení či zhoršení. Pořadí se bude určovat dle jména přihlášeného. Aktuální pořadí bude uvedeno na stránkách www.golfevent.cz v sekci Golf Event Tour & Partneři 2018.


Pro koho je tour určena:


Do tour se mohou přihlásit všichni hráči, jenž mají status amatérského hráče s HCP 0-54. Hry se mohou zúčastnit hráči po registraci na daném turnaji a zaplacení hracích poplatků. Přihlášení do jednotlivých turnajů prostřednictvím serveru www.cgf.cz nebo prostřednictvím recepce partnerských hřišť.


Poplatky:


Poplatky se platí na recepci partnerských hřišť hotově či kartou.


Další informace:


Zúčastnění hráči tímto dávají svůj souhlas se sběrem a zpracováním osobních údajů, pořizováním fotodokumentace a videozáznamů dle novely zákona o ochraně osobních údajů. Hráči mohou být požádáni o udělení tohoto souhlasu také písemnou formou v den konání turnaje.


Ceny:


Ceny odpovídají amatérskému statusu. Ceny do turnajů jsou v rámci partnerů s Golf Event Tour & Partneři 2018.
Kde se bude hrát a termíny:

  •  8. 5. 2018 - Golf Park Slapy

Galerie:

  • 19. 5. 2018 - Golf Resort Lázně Bohdaneč

Galerie:

  • 27. 5. 2018 - Golf Klub Botanika

Galerie:

  • 15. 6. 2018 - Golf Club Mstětice

Galerie:

  • 16. 6. 2018 - Golf Resort Lázně Bohdaneč

Galerie:

  • 17. 8. 2018 - Golf Club Beřovice

Galerie:

  • 2. 9. 2018 - Golf Klub Botanika

Galerie:

  • 22. 9. 2018 - Resort Darovanský Dvůr

Galerie:

 

  • 12. 10. 2018 - Golf Club Mstětice

Galerie:

Informace k jednotlivým turnajům v rámci tour budou zveřejněny na serveru www.cgf.cz. V případě vážných událostí či neodkladných změn si pořadatel vyhrazuje právo změnit termíny turnajové listiny. O této skutečnosti budou hráči předem informováni.


 Naši Partneři:

Pivovar Svijany.jpgGolf Gear.pngHykro.pngFreko.pngBarth Media.pnglogo Amex                               logo hostesky smallbasilur.logo

Facebook

Resorty

Partneři

Kontakt

mini logo golf2

Martin Kuk
V. Talicha 332
277 42 Obříství
mobil: 605 954 910

email: