Golf Event Tour & Partneři 2019 

even t 2019

O tour: 

Jedná se již o druhý ročník otevřené Tour a i v tomto roce se můžete těšit na zajímavé golfové resorty v ČR jako např. Ypsilon Golf Liberec, Golf Klub Telč, Prague City Golf a další … Snažíme se o to, abyste si hru hlavně užili a budeme rádi, když si z naší tour odvezete pozitivní dojmy.


Způsob hry:

Hraje se o celkového vítěze tour o hodnotný pohár a další zajímavé ceny od partnerů tour. Celkový vítěz tour je hráč s nejvyšším počtem Stableford bodů. Podmínkou pro zařazení do hry o celkového vítěze tour je účast minimálně na 4 turnajích v rámci tour. Tour se hraje podle pravidel golfu, soutěžního řádu ČGF a místních pravidel partnerských hřišť. Při rovnosti bodů bude rozhodovat počet odehraných turnajů v rámci tour, umístění v jednotlivých turnajích.


Tour se hraje na dvě kategorie 0 – 25 ; 25.1 – 54 systémem Stableford na úpravu HCP.


Tour se může zúčastnit každý amatérský hráč.


Hraje se ze žlutých (muži) a červených odpališť (ženy)


Vložená soutěž Nearest to pin: společná


Ceny:

V každém turnaji jsou oceněna první 3 místa dané kategorie a vložená soutěž Nearest to pin společná. Vítězové jednotlivých turnajů v rámci tour získají ceny od partnerů tour. Celkový vítěz tour pak získá hodnotný pohár a další ceny v rámci partnerů tour.


Poplatky:

Platba za startovné pouze hotově, a to na recepci klubu či u promotéra turnaje


Další informace:

Zúčastnění hráči tímto dávají svůj souhlas se sběrem a zpracováním osobních údajů (tj. pořizováním fotodokumentace a videozáznamů dle novely zákona o ochraně osobních údajů). Hráči mají právo tento souhlas kdykoliv zrušit a požádat o výmaz pořízených materiálů. Pořadatel si vyhrazuje právo na případné změny v dané tour a o této skutečnosti budou hráči informování na webu ČGF v sekci daného turnaje. Turnaj může být zrušen z důvodu malé kapacity přihlášených hráčů, v případě dalších okolností, které neumožní daný turnaj odehrát (např. povodně, technické potíže atd.).

 

Odehrané turnaje:

  • 11. 5. 2019 - Golf Resort Lázně Bohdaneč

Galerie:


 Naši Partneři:

Pivovar Svijany.jpgGolf Gear.png                                            logo Regulus red inverz 

Freko.pnglogo barth                                        logo Amex

                               logo hostesky small                     basilur.logo            logo winberg

Facebook

Resorty

Partneři

Kontakt

mini logo golf2

Martin Kuk
V. Talicha 332
277 42 Obříství
mobil: 605 954 910

email: